Loading...

Представництво

Послуги

Переїзд Квартирний

Перш ніж в’їхати в нову квартиру або ж будинок, а може навіть переїхати в інше місто, потрібно приділити увагу підготовці. Знайти виконавця, якому Ви довірите своє майно і будете впевнені, що воно залишиться неушкодженим.

Вивезення будівельного та битого сміття

Вивезення будівельного сміття є незмінною стадією при будь-яких ремонтних роботах. Це досить важливий процес, який дозволяє не тільки позбутися від мотлоху, але і уникнути виникнення звалища біля вашого будинку, офісу, складу або іншого об’єкту, де проводяться ремонтні роботи

Послуги Оренда спецтехніки

Одним із ключових напрямків діяльності компанії Богатир Сервіс є надання послуг спеціалізованої техніки для виконання складних робіт на будівництві.

Вантажоперевезення банкомату

Транспортування (перевезення) банкомату, або іншого цінного банківського устаткування це складна і трудомістка задача. Компанія Богатир сервіс – це компанія яка має величезний досвід у виконанні завдань такого масштабу і гарантує збереження техніки і якість робіт. Самі банкомати є габаритними і важкими, що робить їх транспортування нелегким завданням, для якої потрібно спеціальні інструменти і пристосування, а так само висококваліфіковані працівники.

Переїзд офісу

На сьогоднішній день в Києві систему вантажоперевезень і офісних переїздів забезпечує досить велика кількість мувінгових компаній.

Оренда вантажних автомобілів

Вантажники (мувери) — висококваліфіковані спеціалісти, які можуть виконувати складні задачі по переміщенню різного роду предметів та проведення навантажувально-розвантажувальних робіт.

Переїзд магазину

Активне будівництво в Києві та області торгових центрів та розвиток міської інфраструктури вимагає відкриття нових та переміщення безкінечної кількості торгових приміщень — магазинів.

Перевезення складу

Переїзд складу – процес, викликаний необхідністю зміни діяльності підприємства, зокрема – припинення продажів, затримка доставки продукції та інше.

Вантажоперевезення Сейфу

Компанія Богатир Сервіс організовує професійне перевезення сейфів із залученням спеціалізованих механізмів (домкрат, рокла, тяговий механізм тощо) та кваліфікованих вантажників-такелажників.

Вантажоперевезення піаніно і рояль

Організація переїздів зазвичай пов’язана з перевезенням досить стандартної групи меблів (ліжка, шафи, дивани, стільці і т.д.). У практиці переїздів Богатир сервіс досить часто наші клієнти потребують перевезення такого специфічного вантажу, як музичні інструменти, зокрема – перевезення піаніно (друга назва інструменту – фортепіано) і рояль.

Послуги вантажників

Вантажники (мувери) — висококваліфіковані спеціалісти, які можуть виконувати складні задачі по переміщенню різного роду предметів та проведення навантажувально-розвантажувальних робіт. Пошук послуги вантажники Київ не є складним завданням так як послуги вантажників є доступним сегментом послуг. Головне правило, яке ви повинні дотримуватися як клієнт при пошуку послуги вантажники Київ — обрати висококваліфікованих спеціалістів (вантажників) відповідно до ваших поставлених процесуальних задач та умов у яких прийдеться працювати вантажникам (муверам).