Loading...

Активне житлове будівництво в Києві та області, зведення сучасного, зручного житла і, що найголовніше, – своєчасна здача квартир, – велика радість для їх майбутніх власників.

Але разом з очікуванням отримання довгоочікуваних ключів від житла, люди все більше замислюються про те, як правильно організувати квартирний переїзд, не витративши при цьому зайвих фінансів, сил, часу і що важливо нервів. Процес організації квартирного переїзду можна вирішити кількома варіантами – попросити про допомогу кількох друзів або знайомих, орендувати на певний час вантажне автомобіль і так далі.

Переїзд Квартирний з кампанією Богатир Сервіс

Розповімо, як облаштувати квартирний переїзд з кампанією Богатир Сервіс. Наша кампанія володіє власним автопарком та всіма необхідними технічними засобами для організації квартирного переїзду, штатом професійних вантажників, консультантів, які будуть супроводжувати весь процес Вашого квартирний переїзд, надаючи відповідну допомогу.

Перш за все, Вам слід заздалегідь підготуватися до квартирний переїзд, проаналізувавши ринок мувінгових послуг та вибрати відповідну кампанію.У практичних умовах, за кілька днів до квартирний переїзд Вам необхідно зайнятися безпосередньою підготовкою меблів, габаритних, менш громіздких речей, посуду, оргтехніки і так далі.

Необхідна консультація з квартирного переїзду

Клієнт, звернувшись в кампанію Богатир Сервіс, отримає всю необхідну консультацію з приводу тих видів послуг, які виконуються професіоналами. Зазвичай, сама процедура організації квартирний переїзд з кампанією Богатир Сервіс проходить в кілька етапів:

  • обговорення умов майбутнього договору з клієнтом;
  • визначення орієнтовної вартості послуг з урахуванням специфіки квартирний переїзд і можливих знижок;
  • визначення термін виконання замовлення від моменту початку квартирний переїзд до точного визначення кінцевого терміну робіт;
  • безпосереднє перевезення квартири, яке включає в себе упаковку запланованої меблів, предметів, їх транспортування, занесення в нове приміщення;
  • за бажанням клієнта може бути передбачений пункт розстановки габаритної меблів в новому приміщенні.

Наші менеджери запропонують Вам оптимальні шляхи раціонального квартирного переїзду з врахуванням найдрібніших ваших побажань. Ми пропонує нашим клієнтам розробити індивідуальний план квартирного переїзду. Це допоможе упорядкувати весь процес квартирного переїзду включаючи етапи роботи вантажників (муверів) та вантажного транспорту.

Окрему увагу потрібно виділити процесу пакування особистих речей та розбирання корпусних меблів. Адже саме даний етап має найбільш затратні часові межі та є гарантією подальшого сприятливого квартирного переїзду. Важливим аспектом квартирного переїзду є застосування професійних пакувальних матеріалів – коробок, скотч, стрейч-плівка та інше. Наші вантажники не тільки допоможуть Вам завантажити та вивантажити ваші особисті речі, а й займуться пакуванням ваших меблів та особистих речей. Ми відповідаємо за кожен предмет, якій ми запаковуємо та перевозимо при квартирному переїзді.

Важливою складовою організації квартирного переїзду є вірно підібраний вантажний автомобіль, адже саме від правильності підбору вантажного транспорту (габаритів будки) залежить розміщення меблів та особистих речей при квартирному переїзді. Враховуйте також умови проїзду вантажного автомобіля до точки завантаження та вивантаження – арки, вузький двір, дерева та інше.

Багаторічний досвід роботи мувінгової кампанії Богатир Сервіс дозволяє гарантувати якість, своєчасність виконання Вашого замовлення на квартирний переїзд. Для зручності клієнтів, ми організовуємо роботу у вихідні дні . Гарантуємо Вам високу якість роботи, відповідальність і професіоналізм наших співробітників.