Loading...

Перевозка склада

Перевезення складу відносять  до досить складних видів транспортних перевезень, тому що пов’язані з точністю виконання всіх етапів переїзду, участі великої кількості персоналу, в тому числі  – пакувальників, вантажників, а так само монтажних бригад

Компанія Богатир Сервіс має великий досвід в проведенні робіт по переїзду складу у Києві, має в своєму розпорядженні необхідний для перевезень транспорт і, найголовніше, навченим персоналом на всіх ділянках роботи. Наша кампанія надає весь пакет послуг по переїзду складу, включаючи перенесення стелажів і їх установку в новому приміщенні.

Організація переїзду складу з компанією Богатир Сервіс проходить в декілька етапів.

 1. Організаційний етап передбачає розгляд з клієнтом всіх умов проведення процедури переїзду складу, визначення термінів виконання робіт і їх вартості з урахуванням основних і додаткових видів робіт. Слід врахувати, що організовувати роботи по безпосередньому переїзду складу краще у вихідні або святкові дні, щоб не впливати на інтенсивність роботи підприємства. На цьому етапі слід проаналізувати стан нового приміщення по розміщенню обладнання, особливо звернувши увагу на стан підлоги, її здатність витримувати вантаж, відсутність вологості в приміщенні і інше.
 2. Підготовчий етап. На цьому етапі необхідно здійснити демонтажні роботи, раціонально спакувати речі і підготувати приміщення для подальших демонтажних робіт. Демонтаж стелажних систем проводиться кваліфікованими співробітниками компанії Богатир Сервіс. Зазвичай, ця процедура включає спилювання анкерних болтів, які утримували систему зберігання, розбирання всіх болтових з’єднань, демонтаж більш габаритних конструкцій, полиць і так далі.
 3. Упаковка стелажів і речей – важливий етап, що вимагає ретельної упаковки кожної деталі, її правильного розміщення в транспортному засобі. Спеціалісти компанії Богатир Сервіс підбирають необхідний спеціалізований вантажний транспорт, вантажну техніку, кваліфікованих фахівців.
 4. Доставка на новий склад і монтажні роботи – завершальний етап процесу переїзду складу. З урахуванням вже складеного плану розміщення (обладнання) нового складу, основні роботи проводяться по монтажу стелажів та інших конструкцій. Проводяться необхідні додаткові роботи після монтажу стелажних систем, а саме розміщення товарів по секціям стелажів та розстановка обладнання по новій локації.

Наші спеціалісти не тільки організовують переїзд складу по Києву. Ми також зможемо допомогти вам перемістити ваш склад у будь-яку точку України і при цьому побудувати правильну логістику транспортування з найменшими втратами для вашого виробництва.

Сім кроків від компанії Богатир Сервіс, які допоможуть організувати правильний переїзд складу:

 1. Визначаємо конкретну дату переїзду складу. Ідеальні дні, які підходять для переїзду складу — вихідні дні так як більша частина ваших клієнтів не потребує ваших товарів, але якщо ви сумніваєтесь, що два дні вам буде замало для переїзду складу, то організуйте переміщення складу “по частинам” – це дасть можливість не втратити ваших постійних клієнтів та виробничі потужності.
 2. Складання організаційного плану дій. На цьому етапі вам потрібно розділити ваш переїзд складу на декілька кроків, а саме процес інвентаризації, пакування габаритних товарів, замовлення вантажного автомобіля і організація завантаження. Для прискорення процесу переїзду складу радимо вам замовляти послуги мувінгових компаній.
 3. Розділяємо обов’язки при переїзді складу. Кожен спеціаліст, якій залучений у процес переїзду складу має виконувати свої функції — маркування, пакування,демонтаж обладнання і завантаження всі ці функції мають виконувати різні спеціалісти з метою налагодження стабільного організаційного процесу.
 4. Оформлення складських документів. Важливим завдання при перевезені складу є оформлення супровідних документів, які допоможуть вам на новому місці локації вашого складу швидко розібратися, що ви довезли і що забули при перевезені складу.
 5. План розстановки меблів та обладнання. Створюємо план розміщення всіх робочих місць та товару на новому місці. Обов’язково надаємо даний план спеціалістам, які будуть здійснювати перевезення.
 6. Переїзд складу і замовлення послуг електриків. Після переїзду постає питання підключення всієї складської техніки. Звертайтеся до спеціалістів це збереже ваші, як моральні так і фінансові ресурси.
 7. Проведення кінцевої інвентаризації. Ми рекомендуємо провести через тиждень повну інвентаризацію всіх речей це зручний момент, коли ваші співробітники можуть виявити, що доїхало, а що втратили у процесі переїзду складу.

Переїзд складу – одна з послуг, в якій наша компанія має великий досвід. Вам варто тільки зв’язатися з нашими менеджерами, обговоріть з ними Ваші умови. Компанія Богатир Сервіс забезпечить найкращі умови для організації переїзду складу.