Loading...

Організація переїздів зазвичай пов’язана з перевезенням досить стандартної групи меблів (ліжка, шафи, дивани, стільці і т.д.). У практиці переїздів Богатир сервіс досить часто наші клієнти потребують перевезення такого специфічного вантажу, як музичні інструменти, зокрема – перевезення піаніно (друга назва інструменту – фортепіано) і рояль.

Без сумніву, перевезти піаніно або роялю це вид вантажоперевезень, який вимагає дотримання всіх етапів і точності технології даного процесу. Перевезення піаніно та дорогого музичного інструменту, звичайно, можна здійснити і своїми силами, запросивши для роботи знайомих, але від зайвих стресів, ударів, неправильні умови перевезення, неодмінно порушиться музичний лад інструменту, що приведе до чималих додаткових витрат з налаштування піаніно або рояля.

Основну складність перевезення піаніно та рояля становить велика габаритність інструменту. На відміну від домашнього рояля, піаніно не може розбиратися на окремі частини (крім верхньої і нижньої передньої панелі), тоді як в роялі, для зручності транспортування, можливо від’єднання ніжок, верхньої кришки і т.д, що, без сумніву, хоча б частково полегшить вагу інструменту.
Перевезти фортепіано або перемістити рояль, так само, як і будь-якого іншого вантажу, вимагає правильної упаковки, з процесом якій досконально знайомі перевізники кампанії Богатир Сервіс. Для цього у нас є цілий арсенал необхідних матеріалів, перш за все – спеціальні такелажні ремені для вантажників та інші спеціальні механізми. Плюс до цього, потрібна значна фізична сила і хороший досвід по перевезення піаніно самих вантажників, що гарантовано діяльністю компанії Богатир Сервіс.

Вартість перевезення фортепіано чи рояля компанією Богатир Сервіс залежить від декількох чинників – марки піаніно (що визначає його вагу), особливості приміщень, в яких відбуватиметься транспортування інструменту (габаритність квартири, ширина коридорів), наявність вантажного ліфта і т.д.
Перевезення піаніно не складе Вам особливих складнощів з компанією Богатир Сервіс, оскільки ми надаємо цю послугу якісно та по лояльний вартості для вашого гаманця. Перевезення піаніно здійснюємо по Києву та Київській області.

Переміщення піаніно з компанією Богатир Сервіс здійснюється за наступним алгоритмом:

  • Вам слід зателефонувати за одним із вказаних телефонів, зв’язатися з нашим менеджером;
  • Визначитися з умовами проведення робіт по перевезенню піаніно;
  • Обов’язково обговорити додаткові умови перевезення піаніно з Вашого боку;
  • Визначити остаточну вартість послуг і чіткі терміни виконання замовлення.

На перевезення піаніно у Києві ми направляємо тільки професійних муверів — фізично сильних. Сам процес перевезення піаніно вимагає залучення двох муверів та вантажного автомобіля обов’язково з гідролопатою чи гідравлічним ліфтом. При переміщені піаніно важливий моментом є визначення моделі піаніно, так як від марки піаніно залежить вартість перевезення ( чим важчий предмет, тим вартість вища), присутність вантажного ліфту або його відсутність вагомо впливають на вартість перевезення. Важливими моментами при перевезені піаніно є контроль різких перепадів денного/нічного температурного режиму, перешкоджання потрапляю вологи чи бруду у технічну середину самого пристрою. Піаніно відрізняються між собою технічними характеристиками. Наприклад піаніно Україна коричневого кольору вагою від 170 – 200 кг, тоді як німецьке піаніно від 300 до 450 кг.

Богатир Сервіс рекомендує основні вимоги при перевезені піаніно чи роялю:

  1. Перевезення повинно відбуватися тільки спеціально обладнаним вантажним автомобілем;
    Предмет, що перевозиться для якісного переміщення потрібно пакувати професійними пакувальними матеріалами (стрейч плівка, картон, пакувальний паралон тощо);
  2. Підібрати відповідну кількість муверів для завантаження та вивантаження музичного інструменту.