Loading...

Богатир Сервіс надає послуги по вантажним перевезенням будівельних матеріалів по Києву та по всій території України. Розвиток інфраструктури Києва — будівництво нових житлових будинків, торгових центрів та бізнес центрів, вимагає від ринку вантажних перевезень постійного удосконалення та надання оперативних, якісних та надійних послуг по вантажних перевезеннях будівельних матеріалів у місті Києві. Ви маєте потребу у доставці будівельних матеріалів та підйомі їх до квартири? Тоді наші кваліфіковані співробітники легко справляться з поставленою задачею та визначать найоптимальніші шляхи у реалізації ваших поставлених завдань.

Будівельний асортимент в Україні представлений широкою гамою будівельних товарів, які відрізняються своєю вагою та формою предметів, що ускладнює інколи виконання завдань по доставці будівельних матеріалів та вивантаженням на відповідний поверх будинку.

Богатир Сервіс пропонує виділяти п’ять груп будівельних матеріалів по призначенню:

 1. В’язкі речовини — гіпс, цемент, вапняк. Доставка, яких може відбуватися як навалом так і розсортованими у мішки;

 2. Цілісні матеріали для створення стіни — ЖБХ панелі, природній камінь, всі види газоблоку та кірпічу тощо. Перевезення даної групи матеріалів вимагає застосування спеціалізованої техніки, а саме автомобіль маніпулятор, низько габаритний трал, самоскиди тощо.

 3. Матеріали для зовнішнього та внутрішнього оздоблення — керамограніт, гіпсові, цементні або природній камінь. Транспортування цієї категорії будівельних матеріалів здійснюється всіма видати вантажних автомобілів;

 4. Заповнювачі бетоні штучного та природного походження — гравій та твердокам’яні породи. Для організації доставки даних будівельних матеріалів використовують всі типи вантажних самоскидів ( ЗІЛ, КАМАЗ, МАН);

 5. Будівельні матеріали для звукової та теплової ізоляції — мінеральні волокна, скло, силікати тощо. Для перевезення будівельних матеріалів застосовують вантажний транспорт з тентованими або цільнометалевими типами будки.

Отримавши запит від вас на транспортування будівельних матеріалів. Наші менеджери у найкоротші терміни організують для вас доставку від виробника чи магазину всі види будівельних матеріалів. Важливим і найбільш головним питанням при доставці будівельних матеріалів є підйом товару у приміщення зберігання чи застосування. Послуги вантажників — це те що вам потрібно для вирішення цього завдання. Наша компанія надає повний комплекс послуг з доставкою та виконанням навантажувально-розвантажувальних робіт.

Команда наших менеджерів оберуть для вас оптимальний тариф повного комплексу проведення робіт.

Для отримання чітких тарифів вам потрібно надати нашим спеціалістам наступну інформацію:

 1. Адреса завантаження та розвантаження вантажного автомобіля;

 2. Загальна вага та види будівельних матеріалів;

 3. Складність умов завантаження чи розвантаження — спуск і підйом з ліфтом чи без нього;

 4. Форма розрахунку за надання послуги — безготівкова чи готівкова.

Богатир Сервіс здійснює доставку будівельних матеріалів такого виду як пиломатеріали — бруси, шпали, дошки, пластини тощо. Ми маємо великий вантажний автопарк для перевезення та доставки до прямого клієнта різної кількості пиломатеріалів по Києву та всій території України. При цьому ми застосовуємо найсучасніші технології для оптимізації процесу перевезення:

 • Розумна і оперативна логістики – менеджери нашої компанії розробляють схеми найкоротших маршрутів транспортування будівельних матеріалів;

 • Професіоналізм водія вантажного транспорту є основою для швидкої та якісної доставки будівельних матеріалів у Києві;

 • Велика база постачальників будівельних матеріалів забезпечує ваші потреби будь-якого асортименту товарів, також діє система знижок для постійних клієнтів;