Loading...

Одним із ключових напрямків діяльності компанії Богатир Сервіс є надання послуг спеціалізованої техніки для виконання складних робіт на будівництві. Ми надаємо послуги по вивезенню та утилізації будівельного сміття, доставку будівельних матеріалів та благоустрію прибудинкових територій. Співробітники компанії справжні професіонали у своїй справі, так як виконують покладені на них обов’язки у різних складних виробничих умовах. Ми постійно вдосконалюємося у сегменті послуг спецтехніки Києва.

На сьогоднішній день оренда будівельної техніки — це взаємовигідна співпраця для будівельних організацій у Києві.

Оренда автомобіля самоскида чи екскаватора-погрузчика для клієнта який планує певні будівельні задачі є актуальною та рентабельною послугою. Сьогодні послуги спецтехніки актуальні саме тоді, коли техніка потрібна на не великий проміжок часу, а купувати потрібну спецтехніку для виконання одного завдання буде не доречним. Оренда спецтехніки — це можливість використовувати сучасні будівельні технології у вас на об’єкті і при цьому не вкладатися на ремонт та інші витратні матеріали тримаючи власній автомобільний парк.

Вантажівка

Вантажівка до 1500 кг
Характеристики автомобиля Додаткова інформація
Довжина: 4 м Тариф до 3 куба: 500 грн/послуга
Ширина: 2 м
Висота: 2 м Дополнительный куб: 150 грн /куб
Обсяг кузова:  16 м3 Виїзд за Київ ( по колу): 8 грн/км
Вантажопідйомність:  1500 кг Кількість мішків: до 50 шт.

Самоскид Газон

Самоскид Газон до 5000 кг
Характеристики автомобиля Додаткова інформація
Довжина: 5 м Тариф до 5 кубів: 1400 грн/послуга
Ширина: 2,4 м
Висота: 0,5 м Виїзд за Київ:  по домовленості
Обсяг кузова:  5 м3 Кількість мішків: до 120 шт.
Вантажопідйомність :  5000 кг

Самосвала Камаз

Самоскид Камаз до 10000 кг
Характеристики автомобиля Додаткова інформація
Довжина: 4,5м Тариф до 11 кубів: 2100 грн/послуга
Ширина: 2,4 м
Висота: 1 м Виїзд за Київ:  по домовленості
Обсяг кузова:  11 м3 Кількість мішків: до 300 шт.
Вантажопідйомність:  10000 кг

Можна впевнено стверджувати, що оренда послуг самоскидів у Києві є однією із послуг, коли орендуючи спецтехніку клієнт економить значні фінансові ресурси.

Компанія Богатир Сервіс пропонує гнучку систему оренди спеціальної автомобільної техніки для ваших потреб. Ми ставимо високі технологічні вимоги перед нашим персоналом з метою отримання продукту високої якості та завоювання вашої довіри. Отримуючи оренду спецтехніки від компанії Богатир Сервіс ви оплачуєте тільки за робочі години, а не за години простою.

Однією найпопулярнішою із послуг, яку пропонує наша компанія — оренда автомобільних самоскидів. Самоскид відноситься до спеціалізованих вантажних типів автомобілів. Широко застосовується у будівельній, промисловій, комунальній та побутовій галузях виробництва. Компанія Богатир Сервіс пропонує оренду самоскидів за помірними цінами по Києву та Київський області.

Оренда самосвал Iveco

Самоскид Iveco 25000 кг
Довжина: 5,5 м Тариф до 18 кубів:  от 3500 грн/послуга
Ширина: 2,5 м
Висота: 1,45 м Виїзд за Київ:  по домовленості
Обсяг кузова:  18 м3 Кількість мішків: до 600 шт.
Вантажопідйомність:  25000 кг

Наші самоскиди можуть виконувати наступні послуги:

  1. Перевезення різноманітних  видів ґрунту;
  2. Транспортування різноманітних сипучих будівельних матеріалів — гіпс, щебінь, піску, глини, сухого цементу;
  3. Доставка різних категорій добрив та кормів;
  4. Вивезення будівельного сміття та снігу;
  5. Перевезення металопрокату (наприклад труби різної довжини та діаметру).

Ми пропонуємо послугу оренди самоскидів різною вантажопідйомністю від 5 до 40 тон. Маючи великий автопарк самоскидів ми пропонуємо нашим клієнтам помірні тарифи при замовлені послуг даного виду спецтехніки, що дозволяє підібрати нам індивідуально вид самоскида до конкретно поставлених вами задач на об’єкті.

Технічні характеристики наших самоскидів мають високу вантажопідйомність та прекрасну маневреність. Завдяки цим особливостям наша техніка оперативно справляється з будь-якими завданнями – вивезення будівельного сміття, доставка ґрунту і це не дивлячись на відстані між точками завантаження та вивантаження та ігноруючи будь-яке дорожнє покриття.

Професійність наших водіїв має високий рівень підготовки і практики вирішення задач різного формату. При складані вартості оренди самоскидів ми враховуємо:

  1. Умови роботи на об’єкті — часовий проміжок оренди самоскида, час доби виконання роботи (день/ніч) тощо;
  2. Задачі, які ставляться перед виконанням;
  3. Відстань подачі з точки А у точку Б;
  4. Період оренди самоскида — чим довше, тим дешевше.

Оренда Экскаватор JCD 3cx

Екскаватор JCD 3cx
Характеристики автомобиля Додаткова інформація
Довжина: 5,6 м Вартість за зміну (8 часов)  6000 грн/послуга
Ширина: 2,4 м вартість півзміни (4 часа)  3500 грн/послуга

За останні роки популярністю користується послуга вивезення будівельного сміття, як у мішковому форматі — ручне завантаження (послуги вантажників), так автоматичне завантаження екскаватором-погрузчиком. Замовлення комплексного вивезення будівельного сміття значно зекономить ваш час та фінанси, адже залучення сучасної техніки на виконання завдань з вивезенням будівельного сміття не тільки зменшить ваші фінансові витрати, а й збереже безцінний ваш час. Для забезпечення завантажувальних робіт ми використовуємо екскаватори-погрузчики типу JCB 3CX та JCB 4CX саме цей тип навантажувачів здатний виконати всі види робіт з з підвищеною складністю.

Ми працюємо для вас! Набирайте нас прямо зараз та отримайте індивідуальні умови співпраці саме для Вас від компанії Богатир Сервіс.