Loading...

Пакування меблів

Пакування меблів – важливий процес при організації будь-якого переїзду. Слід подбати про те, щоб аналіз кожного елемента предметів інтер’єру проводився максимально ретельно.

Таким чином, ви можете бути впевнені, що всі ваші меблі залишаться цілими на новому місці.

Звернувшись в транспортну компанію «Богатир Сервіс», Ви можете бути впевнені, що при упаковці меблів і транспортуванні їх особливості і характеристики залишаться незмінними.

В процесі ми використовуємо тільки пакувальні матеріали найвищої якості і дотримуємося всіх правил безпеки. Такі фактори дозволяють нам послідовно пропонувати високий рівень сервісу для власних клієнтів.

Особливості пакування меблів в «Богатир Сервіс»

Безпека є основним фактором, який слід дотримуватися при транспортуванні меблів. Саме тому наші співробітники використовують для цього спеціальні транспортні засоби, кузов яких додатково оснащений тросами і колодками для підвищення безпеки вантажу.

Пакування та пакувальні матеріали є нероздільними факторами, що впливають на безпеку транспортування. Незалежно від того, наскільки добре було проведено пакування, якщо матеріали не були якісними, безпека меблів буде під загрозою.

Саме тому наші фахівці використовують при пакуванні тільки пакувальні матеріали найвищої якості, а саме: тришарові картонні листи;

  • Стретч плівка;
  • Коробки для пакувального обладнання та крихких предметів побуту;
  • Скотч;
  • Коробка для пакування архівів, документації та дрібних предметів інтер’єру;

Повітряно-бульбашкова плівка.

Звичайно, перед пакуванням габаритної меблі її слід демонтувати. При цьому кожен елемент предмету інтер’єру повинен бути надійно упакований, а вся фурнітура зберігатися в одному місці, щоб після переїзду збирати меблі без проблем.

За роки праці наші фахівці здійснили величезну кількість замовлень всілякої складності, тому процес розбирання і пакування меблів довели до досконалості. Ви можете розраховувати на найвищий рівень безпеки для особливо цінних предметів інтер’єру. При організації переїзду можна упакувати власні меблі, попередньо купивши у нас пакувальний матеріал для переїзду. Це ще один спосіб заощадити додаткові гроші.

Пакувальні матеріали

Коробка маленька

25 грн./шт

Обсяг: 600 * 400 * 400 на 25 кг

Коробка велика

45 грн./шт

Объем: 500×500×500 на 30 кг

Картон лист

35 грн /шт.

3-х шаровий картонний лист КГ-4 1200 мм *2200 мм

Стрейч плівка

240 грн / шт.

Обсяг: 600 * 400 * 400 на 25 кг

Скотч

25 грн./шт

Обсяг: 600 * 400 * 400 на 25 кг

Повітряно пузирчестая плівка

9 грн / м2

Обсяг: 600 * 400 * 400 на 25 кг