Loading...

Вантажоперевезення банкомату у Києві

pereezd_banka_txt-283x212

Транспортування (перевезення) банкомату, або другого цінного банківського обладнання є складним і трудомістким завданням.

Богатир Сервіс – компанія, яка має великий досвід виконання завдань такого масштабу і гарантує безпеку обладнання та якість робіт. Самі банкомати великі і важкі, що робить їх перевезення не легким завданням, яке вимагає спеціальних інструментів і обладнання, а також висококваліфікованих працівників.

Это Настраиваемый элемент заголовка

У зв’язку зі зростанням попиту на електронні платежі та величезною динамікою відкриття нових банків, відділень, а також точок з банкоматами, ми йдучи в ногу з часом, пропонуємо Вам послуги з завантаження/розвантаження та транспортування банківського обладнання за доступними цінами.

  1. Ретельне зняття банкомату (терміналу) з місця його колишнього розташування, завантаження в автомобіль, фіксація для запобігання пошкоджень при транспортуванні і транспортуванні за новою адресою.
  2. Вивантаження, переміщення та установка в відведеному місці.

Компанія Богатир надає послуги з перевезення банкоматів, терміналів та другого банківського обладнання по всій Території України. Завдяки великому арсеналу приладів і обладнання, який спеціально обладнаний для завантаження і кріплення вантажів в автомобілі. Довіряючи свій вантаж професіоналам з великим досвідом роботи – ви можете не турбуватися про його цілісність і безпеку.